kontakt z biurem

Nieruchomości Perfect
Osiedle Robotnicze 38 - parter, witryna
58-500 Jelenia Góra
kom. 601 869 663
biuro@nperfect.pl

więcej [+]

masz pytania?
oferty specjalne

nieruchomość

typ transakcji

miejscowość

cena

-

powierzchnia

-

pokoi

-

piętro

-

symbol

« Piechowice, Górzyniec - 880 000,00 zł 443/NPR/ODS

Dom z lasem

Symbol

443/NPR/ODS

Rodzaj nieruchomości

DOM

Rodzaj transakcji

SPRZEDAŻ

Status

AKTUALNA

Cena cena w innych walutach

880 000,00 zł

Stara cena

990 000,00 zł

Kraj

POLSKA

Województwo

DOLNOŚLĄSKIE

Powiat

karkonoski

Miejscowość

Piechowice

Dzielnica - osiedle

Górzyniec

Powierzchnia całkowita

100,00 m²

Powierzchnia działki

9 813,00 m²

Powierzchnia użytkowa

100,00 m²

Forma własności działki

WŁASNOŚĆ

Rodzaj domu

WOLNOSTOJĄCY

Liczba pokoi

3

Liczba pięter [wliczając parter]

1

Forma własności

PEŁNA WŁASNOŚĆ

Marta Gosk

Marta Gosk
telefon: 601 869 663
biuro@nperfect.pl

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu nieruchomość stanowiącą kilka działek z domem oraz pozwoleniem na budowę budynku jednorodzinnego, położoną w Górzyńcu - gmina Piechowice. 

Nieruchomość składa się z siedmiu działek tworzących całość o łącznej powierzchni 9813m2. Dojazd drogą asfaltową i utwardzoną. Nieruchomość położona jest tuż przy stacji kolejowej Górzyniec, gdzie co dwie godziny kursują koleje dolnośląskie prowadzące do Szklarskiej Poręby, Jakuszyc, Jeleniej Góry czy Wrocławia. 

Na terenie brak jest planu zagospodarowania przestrzennego - w studium działki oznaczone są jako tereny mieszkaniowe oraz częściowo las i Natura 2000. 

Z trzech stron działki są otoczone naturalnym kamiennym murem stanowiącym zabytek. Na jednej z działek znajduje się niewielki domek wpisany do rejestru zabytków, który może zostać wyremontowany. Na działce obok są pozostałości po drugim domu, który również był zabytkiem, został wyburzony i wykreślony z rejestru zabytków. Na tą działkę (z wyburzonym domem) zostało wydane pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego wraz z garażem wolnostojącym. Projektowana powierzchnia domu to 330m2 a garażu to 50m2. Pozwolenie na budowę jest aktywne. 

Nieruchomość tworzy spokojną enklawę z naturalnym lasem i otwartą przestrzenią z widokiem na Śnieżkę. Oferta dla klienta szukającego ciszy i spokoju lub chcącego stworzyć unikalny obiekt turystyczny. 

Media - prąd, woda z studni. 

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację. Oferta dostępna wyłącznie u Nas. 

data dodania oferty: 13-12-2022, data aktualizacji: 22-08-2023

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.