kontakt z biurem

Nieruchomości Perfect
Osiedle Robotnicze 38 - parter, witryna
58-500 Jelenia Góra
kom. 601 869 663
biuro@nperfect.pl

więcej [+]

masz pytania?
oferty specjalne

nieruchomość

typ transakcji

miejscowość

cena

-

powierzchnia

-

pokoi

-

piętro

-

symbol

Kredyty

      Sprawdzenie aktualnych ofert bankowych jest bardzo czasochłonne, a w gąszczu zawiłych procedur bankowych łatwo się zagubić. Nasz profesjonalny i niezależny doradca przeanalizuje i dobierze oferty z banków, które oferują kredyt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań. W codziennym pędzie ciężko znaleźć chwilę na rajd po bankach – zostaw to nam, a swój wolny czas przeznacz na inne, ważne dla Ciebie sprawy.

      Naszym atutem jest przede wszystkim pełny obiektywizm – współpracujemy z wiodącymi na rynku Bankami – dzięki czemu jesteśmy w stanie wyszukać i przedstawić najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb ofert i to w dodatku zupełnie bezpłatnie.

Działamy sprawnie i skutecznie. Znając pełną ofertę banków oferujących kredyty hipoteczne unikniesz nietrafionych decyzji.

      Dzięki nam wybór najlepszej oferty nie będzie problemem. Z nami znajdziesz optymalne rozwiązanie z zakresu kredytów oraz ubezpieczeń na życie.

      Mając na uwadze przede wszystkim dobro klientów i ich rodzin, oferujemy Państwu również fachową pomoc konsultanta do spraw planowania finansowego, który przedstawi jak zadbać o własną przyszłość na emeryturze, finansową przyszłość dzieci oraz dobierze najlepsze ubezpieczenie na życie.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, zarówno w obrocie nieruchomościami, jak również doradztwie kredytowym i ubezpieczeniowym.